IBT 300 DC CR

300 L planet mikser, köprü tipi AISI 304 paslanmaz çelik güçlü gövdeli, paslanmaz çelik koruyu kapağı ve hız kontrollü motor (20-245 rpm), kazanı aşağı ve yukarı hareket ettirmek için asansör sistemi, yağsız çalışan planet system, 12” embedded PC li dokunmatik kontrol paneli. Reçete sistemi, kendi kendini temizleme sistemi (CIP) vetamamen kapalı karıştırma alanına sahiptir. Opsiyonel olarak sunulan Cidar sistemi sayesinde, kazan içi sıcaklığı 5°C ila 60°C arasında kontrol edilebilir.

Açıklama

Köptü tipi IBT 300  DC Serisi Planet mikserler endüstriyel üretim tesislerine uygun olarak üretilmektedir. 300 litrelik kazan içerisinde, çift karıştırma aparatı ve sıyırıcı aynı anda çalıştığından çok kısa sürede mükemmel homojenlikte karışımlar elde edilebilmektedir. Kazan kapağı ve contası sayesinde karışım esnasında ürün içerisine yabancı madde giremez, dışarı ürün sızmaz. Buna ek olarak, kapak ve conta sayesinde ürünlere basıçlı hava vererek hacim artışı sağlanmaktadır. Kazan, içerisinde 0,6 Bar basınç tutabilmektedir. 12” Renkli Dokunmatik Kontrol paneliyle kullanımı kolaydır. Reçete sistemi sayesinde istenilen şekilde programlanabilir ve bu sayede makina tam otomatik olarak çalışır. CIP (Yerinde Temizleme) Sistemi ile çalışma sonunda veya ürün geçişlerinde kendi kendini temizleyebilir. Cidar sistemi sayesinde kazan içi sıcaklığını 5°C ila 60°C arasında ayarlanabilmektedir.

 

AKSESUARLAR

▶ 1 adet 300 L kazan
▶ 2 adet pasta kolu 300 L
▶ 2 adet çırpma teli 300 L
▶ 1 adet sıyırıcı 300 L

IBT 300 DC CR
IBT 300 DC CR-
Control Panel
Ana Özellikler

▶ IBT Serisi planet mikserler çok yoğun, hızlı homojen ve kalıntısız karışım sağlar. Tüm temel karıştırıcı işlevlerini sağlayan profesyonel çırpma teli; Her çeşit pasta yoğurma, yarı sıvı ürünlerin, emülsiyonların ve çeşitli sosların karıştırılması için uygundur.
▶ Dirmak aksesuarları tüm ağır hizmet şartlarında uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Mikser, hamur kolu, pasta kolu, çırpma teli ve 300 L
kazan ile donatılmıştır.
▶ Kapalı karıştırma alanı
▶ Hız kontrollüdür.
▶ 12” Dokunmatik kontrol paneli.
▶ CIP Sistemi
▶ Sıyırıcı.
▶ Kazan boşaltma vanası
▶ Maksimum kapasite (Un% 60 hidrasyonla) Servis başına 1500-3000 porsiyon olarak yaklaşık 90 kg’dır.
▶ Kaldırma ve indirme işlemi asansör sistemi tarafından sağlanır ve gerekli konuma geldiği zaman kazan otomatik kilitlenir.
▶ Asansör sistemi
▶ Tekerlekli kazan
▶ Güvenlik sensörü kazan olması gereken pozisyonda değil iken makinanın çalışmasını engeller.
▶ Paslanmaz çelik koruyucu kapak
▶ Paslanmaz çelik kazan koruyucusu, kazan tam oturmadığında makinanın çalışmasını önler.

Önemli Bilgiler
Model : IBT 300 DC CR
Kazan Hacmi : 300 L
Kek Hamuru (kg) : 135 kg
Krema : 57 L
Yumurta : 600 adet
Ekmek Hamuru (kg)  : 90 kg
Yağ ve Şeker (kg) : 100 kg
Ölçüler (CM) : 180 x 160 x 350
Ağırlık : 3500 kg
Motor Gücü : 15,0 + 1,1 kW
Elektrik Özellikleri : 380-415 V/3P/50-60hZ
Gövde : Paslanmaz Çelik Gövde
Bu Makina ile Şunları Yapabilirsiniz
 • Krema

  Krema

 • Çikolata

  Çikolata

 • Kek

  Kek

 • Soslar

  Soslar

 • Mousse

  Mousse

 • Yumurta Karıştırma

  Yumurta Karıştırma

 • Türk Lokumu

  Türk Lokumu

Önceki Ürün Sonraki Ürün